O nas

logotypmaly_2-1

Firma Klinika ffx powstała na początku 1997 roku jako inicjatywa osób, którym nie obce były potrzeby polskich pielęgniarek i położnych w zakresie kształcenia i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych. Kierownictwo firmy wywodzi się bezpośrednio ze środowiska pielęgniarskiego oraz położniczego i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu obowiązków zawodowych oraz kształceniu w zawodach medycznych.

Misja firmy sprowadza się do propagowania permanentnego kształcenia i doskonalenia zawodowego pielęgniarek i położnych; wprowadzania nowych programów kształcenia; wykorzystywania sił i środków jakimi dysponują polskie pielęgniarki i położne w zakresie przekazu wiedzy innym oraz samokształcenia.

Podstawowym obszarem działania jest dostarczenie – pielęgniarkom i położnym – nowej wiedzy z różnych dziedzin medycyny, jako nauki i praktyki intensywnie zmieniającej się i rozwijającej; nadążanie za dynamiką tych zmian i pomoc pielęgniarkom w uzupełnieniu wiedzy, zarówno w postaci teorii jak i praktyki zawodowej; odświeżenie wiedzy nabytej w szkole medycznej i na studiach; pomoc w spełnieniu restrykcyjnych warunków i standardów wykształcenia personelu medycznego, stawianych przez Narodowy Fundusz Zdrowia jednostkom opieki zdrowotnej.

Strona internetowa: http://www.klinikaffx.pl

 


logo

Firma SIS-co powstała w pierwszej połowie 2007 roku i postawiła sobie za cel realizację zadań związanych z podnoszeniem kwalifikacji różnych grup zawodowych.

SIS-CO specjalizuje się w organizacji kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych dla pielęgniarek i położnych ze wsparciem środków unijnych.  W latach 2010 – 2015 SIS-CO zrealizowało 9 projektów podnoszących kwalifikacje zawodowe pielęgniarek na terenie województw śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego i łódzkiego dla ponad 3000 uczestników i uczestniczek z zakresu min. pielęgniarstwa rodzinnego, pielęgniarstwa opieki długoterminowej, pielęgniarstwa opieki paliatywnej, EKG, resuscytacji krążeniowo oddechowej, leczenia ran oraz prawa medycznego.

SIS-CO jest ponadto certyfikowanym centrum egzaminacyjnym języka angielskiego ( certyfikat TOEIC ) oraz realizatorem egzaminów potwierdzających uzyskane umiejętności w zakresie obsługi komputera i pakietu Office ( certyfikaty ECCC i ECK ).

 

 

Brak możliwości komentowania.